Z důvodu nažízení vlády je CK od 27.12.2020 uzavřena až do odvolání. V daném období nás můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Děkujeme.

 

Bude nám ctí, pokud si k zajištění Vaši dovolené zvolíte služby naši cestovní kancelář CK HB TOUR Ostrava. Ať se rozhodnete pro některý z lyžařských zájezdů, které sami pořádáme, pro pobyt u moře, pro poznávací zájezd, nebo si vyberete z široké nabídky dalších zájezdů, vždy se budeme snažit Vám poskytnout dostatek informací pro správnou volbu.

V naši nabídce jsou pobyty v termálních lázních na Slovensku a v Maďarsku. Relaxovat můžete ve velmi navštěvované Bešeňové v Thermal Parku Bešeňová (nový název je Gino Paradise Bešeňová) nebo v aquaparku Tatralandia u Liptovského Mikuláše. Dále jsme pro Vás připravili pobyty v jednom z největších vodních a zábavních aquaparků  ve střední Evropě - v komplexu Aquaworld Budapešť s ubytováním ve wellness hotelu Ramada Resort Budapešť **** v Maďarsku nebo můžete odpočívat ve velmi navštěvovaných termálních lázních Sárvár s ubytováním ve wellness hotelu Park Inn Sárvár.

CK HB TOUR s.r.o.

Francouzská 6167

Ostrava - Poruba

708 00

tel:

 

mail:

00420 605 364 237

 

info@hbtour.cz

IČ: 25834428 Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedený Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 20373.

Otevírací doba

Doporučujeme

Pondělí, středa

 

Úterý, čtvrtek, pátek

zavřeno

 

zavřeno

www.besenova-thermalpark.com

www.tatralandia-aquapark.cz

www.aquaworld-ramada-budapest.cz

www.lazne-sarvar.cz

www.besenova-gino-paradise.cz

www.besenova-thermal-park.com

www.tatralandia-aquapark.eu

www.pojedu.cz

Z důvodu nažízení vlády je CK od 27.12.2020 uzavřena až do odvolání. V daném období nás můžete kontaktovat emailem nebo telefonicky. Děkujeme.

Nezávazný rezervační formulář:


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vytvoření cenové nabídky. Nebude-li na základě cenové nabídky uzavřena smlouva o zájezdu, osobní údaje nebudou dále zpracovávány a budou vymazány.


Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárBešeňova thermal park

Aquapark Ramada BudapešťAquapark Tatralandia
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.