Livigno (1 816 - 2 798 m)

Livigno-Ski-MapAmerikan (10)Amerikan (5)Amerikan (8)Amerikan (7)AmerikanAmerikan (3)Amerikan (2)Amerikan (4)Amerikan (9)

Livigno je jedno z nejlepších lyžařských středisek Evropy se 115 km sjezdovek a nabízí ideální terén i náročnost. Leží ve 12 km dlouhém údolí v centru Alp v nadmořské výšce 1 816 m v blízkosti švýcarských hranic. Livigno má mnoho nádherných černých sjezdovek v úbočí Mottolina nebo širokou nabídku středně náročných červených tratí v oblasti Carosella a ve střední části Mottoliny a řadí se mezi jedny z nejkrásnějších v Itálii. Pro lyžaře začátečníky je zde mnoho cvičných svahů. Livigno je příjemné městečko s řadou obchodů, restaurací a barů, které nabízí i možnosti procházek nebo nákupů v bezcelní zóně.

Livigno
Předvánoční lyžování autokarem - hotel Amerikan**** více informací zde

Nezávazný rezervační formulář:


Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním uvedených osobních údajů za účelem vytvoření cenové nabídky. Nebude-li na základě cenové nabídky uzavřena smlouva o zájezdu, osobní údaje nebudou dále zpracovávány a budou vymazány.

Livigno - další informace

Livigno je vysokohorské italské lyžařské středisko, které leží v bezcelní zoně mezi Itálii a Švýcarskem. Do šedesátých let bylo Livigno chudé horské městečko, jehož skutečný rozvoj je spojený s otevřením tunelu, které ho propojil se Švýcarskem. Livigno nabízí výborné podmínky na lyžování - je zde tradiční italské slunečné počasí, velmi dobré sněhové podmínky, moderní lanovky a velmi dobré propojení skibudem.

Lyžování probíhá na obou stranách údolí. Větší množství sjezdovek je na Vetta Blesaccia s nejprudšími sjezdovkami podél kabinové lanovky Carosello, z vrcholu vedou mírnější ale široké carvingové tratě, které jsou strmější ve spodní části při příjezdu do Livigna. Severní svahy jsou velmi vhodné pro milovníky freeridu, snowbordisté mohou použít snowpark s U-rampou. Na opačné straně údolí (Monte della Neve) najdete výborné sjezdovky, ke kterým se dostanete kabinou Mottolino.

Kromě lyžování Livigno nabízí širokou nabídku zabavy a odpočinku - můžete létat padákem, jezdit na koních a na sněžných skůtrech, můžete bruslit, lézt na umělé horolezecké stěně. Díky bezcelní zóně můžete výhodně nakupovat - alkohol, značkové oblečení, cigarety, pohonné hnoty.

Fotogalerie:

Livigno-Ski-MapAmerikan (10)Amerikan (5)Amerikan (8)Amerikan (7)AmerikanAmerikan (3)Amerikan (2)Amerikan (4)Amerikan (9)
CK HB TOUR s.r.o., www.hbtour.cz, info@hbtour.cz, tel. 596913030

Akční nabídkyGrandhotel

Lázně SárvárBešeňova thermal park

Aquapark Ramada BudapešťAquapark Tatralandia
Webdesign studio CobraDesign,
provozováno na eShopSystem.